Merhaba,
Bizler iletişimin mutfağından gelen, güçlü iletişimin başarı olduğuna inanan ve 2006 yılından beri bu hedefle çalışan bir ajansız.
Kendimiz ‘medyatik’ olmasak da (biz her zaman arka planda olmayı seçtik maksat yüzümüz eskimesin) medyanın tüm kollarını aktif olarak kullanıyoruz.
Ne geleneksel medyanın peşini bırakıyoruz, ne de çağın gereği sosyal medyada koşmaktan vazgeçiyoruz.
Özetle sabahları geleneksel köy kahvaltısı yapsak da öğle yemeğinde sushi yemeden duramıyoruz!
Siz zaten önemlisiniz bizimle beraber birazda sıra dışı olmaya ne dersiniz?

Neler Yaparız?
Siz isteyin yeter ki, biz en iyisini yaparız.
PR
Halkla ilişkiler, sıradan olmakla önemli olmak arasındaki farktır. Kurumsal itibar kelimesinin en basit tanımıdır. Kurum veya markanın ne kadar tanındığı ve tanıyanların ise ne kadar tercih ettiği arasında kurulan bir denklemdir. Bilinirliğinizi ve tanınırlığınızı arttırarak tercih edilmenizdeki en önemli nedendir. Ürün ve hizmetlerinizi ayrıcalıklı yaparken, size kurumsal vatandaş olmanın onurunu  yaşatandır.
Sosyal Medya
Sosyal medya, iletişimde monoloğun bitip diyaloğun başladığı yerdir.  Zaman ve mekân sınırlamasının ortadan kalktığı; paylaşmanın ve tartışmanın esas olduğu insanî iletişim şeklidir. “Kullanıcıların Ürettiği İçerik” ve “Müşterilerin Ürettiği Medya” kavramlarının ortaya çıktığı, bu nedenle de ticari olarak da anlam kazanan bir mecradır. Eşit ilişkide, bilginin ilk kaynaktan alındığı ve duygusal bağın  çok daha güçlü kurulduğu özgün bir mecradır.
Web Tasarım
Web sitesi; işletmelerin imajı, sanal ortamdaki adresi, dünyaya açılan penceresidir. Kurumsallaşma ve markalaşma yolunda atılan çok önemli bir adımdır. En etkili paylaşım ve iletişim aracıdır. İnsanlarla etkileşimin en kolay yoludur. Reklam, satış ve prestij için en önemli araçlardan bir tanesidir. Doğrudan satış yapabildiğiniz, müşterilerin bir kaç tıklama ile ürünlerinize ulaşabildiği yerdir.
Kreatif / Tasarım
Kreatif çalışma, marka ve markalaşma sürecidir. Estetik ve rasyonel bir problem çözme sanatıdır. Piyasada akılda kalmanızı sağlayan imzanızdır. Sizi ve ürününüzü yansıtan kimliğinizdir. Markanızı, rakiplerinizden ayrıştıran sembol, yazı karakteri ve renktir.. Ürün ve hizmetlerinizin, insanın algı radarlarına takılmasını sağlayan güçtür. Günümüzün arz yönlü dünyasında fark edilebilir bir farktır.
Sizi Can Kulağıyla Dinler
İhtiyaçlarınızı Anlar
Araştırır ve Mükemmel İşler Üretiriz...
Sizi dinleriz, anlarız… Sizinle ilgili özel bir araştırma yaparız. Farklılaştığınız alanları çıkarır, hikayenizi öğreniriz. Yapılan çalışmanın sonucunu analiz ederiz. Hedef kitlenizi belirleriz, iş hedeflerinize  uygun iletişim hedefleriniz belirleriz. Yapılan çalışmanın sonucunu analiz ettikten sonra, iş hedefinize uygun iletişim hedefini belirleriz ve o hedeflere  varmak için neyi, nerede, ne zaman, kiminle ve nasıl farklı söyleyeceğimizin stratejik planlamasını yaparız. İletişim araçlarıyla entegre edilecek kısa ve uzun vadeli proje önerileri oluştururuz. Planın onayını takiben uygulama aşamasına geçeriz. Yapılan çalışmaların değerlendirmesini yapar, aylık raporları hazırlarız.
Farklı disiplinleri bir arada barındırırız
Aynı konuya başka yerlerden bakan beyinlerin ortak hikayesini yazıyoruz.
İşlerimiz
Tüketiciye ulaşmayan iş yoktur, ulaştırılamayan iş vardır
Zeytursan.com.tr / Tarlamızdan sofranıza
Atesproje.com / 15 yıllık tecrübe ile yetkin proje yönetimi
Eryatirim.com.tr / Biz yatırımlarızı herkesin kazanması için yaparız
Ajanimo.com / Hayvan Gibi Haber Sitesi
DİSİPLİNLİ, PROGRAMLI VE PROAKTİF ÇALIŞIRIZ
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.
Planlarız.
Tasarlarız.
Teslim Ederiz.
BAHANE DEĞİL ÇÖZÜM ÜRETİRİZ
Yaptığımız işin ve yapmak istediklerimizin farkındayız. Birçok farklı firmanın önemli projelerini yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.
PRoaktif Blog
İstanbul’un Tarihi Eserleri Gerçeküstü Yolculuğa Çıktı

Nasıl olsa orada duruyor diye önünden geçip giderken bile fark etmediğimiz dünya harikaları bir sabah yerinde olmasa! Yok saydığımız, görmezden geldiğimiz güzellikler gerçekten yok olsa! İstanbul’un sembolleri kentsel dönüşüm yolculuğunda Fotoğraf sanatçısı Şafak Yıldız, dünya harikaları arasında yer alan İstanbul‘un sembollerini yüzlerce yıldır durdukları yerlerinden alıp Türkiye‘nin başka diyarlarına taşıdı. GALATA KULESİ SAPANCA‘DA Derdinizle derdini […]

Metro Market 3 Band Stratejisi Uyguluyor

Metro Market, “Coğrafi İşaretli Ürünleri” ön plana çıkardığı reklam kampanyasının ardından karşımıza yine çok başarılı bir işle çıktı. “Kolay Vazgeçmeyenlerin” öyküsünün anlatıldığı 2 adet reklam filmi ekranlarımızda ilgi çekmeye çalışıyor. Sesler ve Evet-Hayır temalı filmler gerek stratejisi gerekse prodüksiyon kalitesi bakımından gayet başarılı. Slogan daha net ve anlaşılır olabilseydi daha da iyi olabilirdi tabi. Filmler; […]

Bill Gates’in 1999 yılında ortaya koyduğu 11 öngörü

Bill Gates, 1999 yılında yazdığı “Business @ the Speed of Thought.” isimli kitabında, geleceğe ve teknolojiye dair 11 altı çizili öngörüde bulunuyor. Tahmin 1 – Fiyat karşılaştırma siteleri Gates’in tahmini, insanların kolayca en ucuz ürünü bulmalarını sağlayacak, servislerin ortaya çıkacağıydı. Ve göründüğü kadarıyla, hem ülkemizde hem de dünyada bu alanda sayısız servis gayet başarılı bir […]

Live Editor