BİZ KİMİZ?

Biz Kimiz?

Bizler iletişimin mutfağından gelen, güçlü iletişimin başarı olduğuna inanan ve 2006 yılından beri kendi iletişim mutfağına geçerek buradan hizmet veren bir ajansız.
Öyle bir mutfak ki… Her daim telaşlı, çalışkan, içinde kahkahaların çınladığı ve müşterilerine en iyiyi sunmak için uğraşan insanların olduğu…  Ama biraz farklı bir mutfak…
Markanızın tesadüflere bırakılamayacak kadar özel olduğuna inanan… Büyütmek istediğiniz markanızın, her açıdan hayata hazırlandığı, rakiplerden farklı olduğunun anlatıldığı ve asla yalnız bırakılmadığı bir yer… Ve bizler bu  iletişimin mutfağında;
“Tüketiciye ulaşmayan iş yoktur, ulaştırılamayan iş vardır” diyen Marka Büyük Elçileriyiz… Herkes bir noktaya bakarken, o noktaya yönelen bakışları izler ve analiz ederiz… Kim, Kiminle, Nerede, Ne zaman, Neyi Nasıl yapıyor sorularının peşine düşer ve markanızın dedektifliğini  yaparız… Fikirleri, düşünceleri, planları ve hedefleri bir formüle çevirip bir iletişim mühendisi olarak çözüm üretiriz.  Bir iletişim uzmanı olarak, iletişimin dilini, tonunu, yolunu yordamını, kanalını en iyi biz biliriz.
Farklı firma çatıları altında değerlendirdiğimiz bilgi ve yeteneklerimizi, 2006 yılından itibaren kendi iletişim mutfağımıza girerek sürdürmekteyiz.  Halkla ilişkilerinizi güçlendirmek için; ilk önce PR departmanımız faaliyete başladı.  Bizler; Medya İlişkileri, Konu ve Gündem Yönetimi, Lider İletişimi, Pazarlama İletişim, Finansal İletişim, Risk Yönetimi & Kriz İletişimi, Etkinlik Planlama ve Yönetimi, Kurum İçi İletişim ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri alanında  hizmetler verdik.  Her müşteri kendi ihtiyaçları doğrultusunda seçimini yaptı.
Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, PR’ın en güçlü araçlarından medyaya yeni bir mecra daha eklendi. Bu yeni mecranın adı Digital Medyaydı. Digitalin gücünün farkına varan Proaktif İletişim, digital pr departmanını oluşturarak güçlü bir adım daha attı.
Sosyal Medya  ve İçerik Yönetimi, Sosyal Medya Arayüz Tasarımı, Sosyal Medya Takip , Sosyal Medya Analiz, Sosyal Medya Raporlama, SEO Yönetimi  ve Digital Reklamlar konusunda da, müşterilerin ihtiyaçlarına digital çözümler getirmeye başladık.
Elbette yemeğin lezzeti kadar sunumu da şık olmalıydı. Bu nedenle Kreative ekibimiz devreye girdi. Logo ve Kurumsal Kimlik, Kitap ve Dergi Tasarımı, Broşür & Katalog Tanıtım Kiti vb. gibi ihtiyacınız olan hizmetleri vermeye başladık.

 


Nasıl Çalışırız?

Önce sizi tanırız. Sonra  SWOT’unuzu yapar, markanızı analiz ederiz. En heyecanlı kısım bundan sonra başlar. Yaratıcılığımızın başlayacağı an gelmiştir çünkü… Mevcut malzemeden siz kuru fasulye pilav yaparken, biz portakallı ördek yapmaya soyunuruz. Neyi, nerede, ne zaman, kiminle, nasıl ve farklı söyleyeceğinizin stratejik planını yapar ve uygulamaya geçeriz.  Tüm bunları yaparken de işimize sevgimizi katarız…


“İşimizi severek yaparız.” 

Biliyoruz ki; “eğer bir yeri seviyorsan orası dünyanın en güzel yeridir… eğer dünyanın en güzel yerini sevmiyorsan orası dünyanın en güzel yeri değildir.” Severek yapılan her iş dünyanın en güzel işidir. Bizi başarılı yapan yegane sebep de budur.


“Bahane Değil Çözüm Üretiriz.”

İhtiyaçlarınızı ve ne istediğiniz biliriz. Dünyanın bütün kelimelerini kullanır, asla “olmaz, imkansız, yapılamaz” demeyiz. Aslında bu cümle hariç asla da demeyiz J  Yani, işimizi yaparken “bahane” değil “çözüm” üretiriz.


“İşimiz Eğlenerek Yapar Zamanında Teslim Ederiz.”

Eğlenerek yapılan işin zorla yapılandan daha kısa sürdüğü ve çok daha yaratıcı olduğunu bilir, çalıştığımız her projeyi keyifle yaparız. Amacımız sadece iş üretip para kazanmak değil; yaptığımız işten ciddi ciddi büyük keyif almak, zamanı genişletip işi gününde teslim etmek ve yeni projelere yol almak.

Live Editor